Mokymai socialinių paslaugų teikėjams

Mokymų dalyviams išduodamas kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas. Pažymėjimus išduoda Kolpingo kolegija, remiantis LR Socialinės apsaugos ir darbo minstro 2006 m. balandžio 5 d. Nr. A1-92 (nauja redakcija nuo 2019-10-12) įsakymo “Dėl socialinių paslaugų srities darbuotojų profesinės kompetencijos tobulinimo tvarkos aprašo bei socialinių darbuotojų atestacijos tvarkos aprašo patvirtinimo” 8 straipsnio 8.2. punktu:
8. Socialiniai darbuotojai profesinę kompetenciją tobulina:
8.1. pagal Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) direktoriaus patvirtintas socialinių darbuotojų profesinės kompetencijos tobulinimo programas;
8.2. pagal aukštųjų mokymo įstaigų, vykdančių socialinio darbo studijas, patvirtintas socialinių darbuotojų profesinės kompetencijos tobulinimo programas.

Informacija apie planuojamus vykdyti mokymus socialiniams darbuotojams

Informacija apie planuojamus vykdyti mokymus individualios priežiūros personalui

Laiko valdymas“ (8 ak. val.)

2020 m. rugsėjo 25 d. 10:00 val.Mokymų kaina – 25 eur.RegistracijaInformacinis lapelis
Seminaro lektorė – dr. R. Meištė , Kolpingo kolegijos Ekonomikos ir verslo centro vadovė, socialinių mokslų daktarė, docentė.

Mokymai skirti socialinio darbo specialistams įgyti praktinių įgūdžių, kaip planuoti savo darbus, kaip efektyviai panaudoti laiką, skirtą pasiruošimui darbui, planuoti ir derinti veiklą skirtingose pareigose, peržiūrėti savo darbo dienos planą ir tinkamai jį susidėlioti.

Nuotoliniai mokymai „Kliento motyvavimo technikos“ (8 ak. val.)

2020 m. spalio 16 d. 10:00 val.

Mokymų kaina – 25 eur.

Registracija

Informacinis lapelis

Seminaro lektorė – V.  Mikutaitienė, Kolpingo kolegijos lektorė, psichologė, psichoterapeutė, septynių metų seminarų vedimo patirtis.

Mokymų tikslas – socialinius darbuotojus, socialinių darbuotojų padėjėjus ir socialinio darbo organizatorius supažindinti su neįprastais, psichologiniais klientų motyvavimo metodais ir išmokyti juos naudoti.

 

Mokymai „Neigiamų vaikystės patirčių sindromas: kaip suprasti ir padėti vaikui?“ (8 ak. val.)*

2020 m. lapkričio 27 d. 9:00 val.

Mokymų kaina – 25 eur.

Registracija

Informacinis lapelis

 

*Mokymai gali būti perkelti į internetinę erdvę, prastėjant Covid-19 situacijai. Užsiregistravus, gausite daugiau informacijos.

Seminaro lektorė – Gerda Laurinavičienė – Laplandijos universiteto doktorantė, socialinio darbo magistrė, VšĮ Kolpingo kolegijos lektorė, dėstanti Socialinio darbo vadybos bei Vaiko gerovės ir socialinės apsaugos studentams. Turi profesinės patirties dirbant su negalią turinčiais vaikais ir jaunimu. Aktyviai besidominti neigiamų vaikystės patirčių sindromu bei pagalbos galimybėmis vaikams ir jaunimui.

Mokymų metu kalbama apie neigiamų vaikystės patirčių sindromą. Neigiamos vaikystės patirtys – tai stresiniai ar trauminiai įvykiai vaikystėje, įskaitant piktnaudžiavimą tėvų valdžia bei vaiko apleistumą. Tai visos neigiamos vaikystės patirtys, kurios kenkia vaiko besivystančioms smegenims ir lemia, kaip vaikas geba reaguoti į stresą; šios neigiamos patirtys stipriai pažeidžia vaiko imuninę sistemą, neigiamos pasekmės jaučiamos kelis dešimtmečius, o nesuteikus reikiamos pagalbos – gali justi ir visą gyvenimą.

Nuotoliniai mokymai “Emocinio krūvio valdymas socialiniame darbe” (8 ak. val.)

 

Data: 2020 m. spalio 30 d. 09:00 val.

Mokymų kaina – 25 EUR

Seminaras vyks nuotoliniu būdu.

Registracija

Informacinis lapelis

Seminaro lektorė –  Vitalija  Mikutaitienė, Kolpingo kolegijos lektorė, psichologė, psichoterapeutė, septynių metų seminarų vedimo patirtis.

Seminaro tikslas – pagilinti socialinio darbo specialistų žinias apie emocinį darbo krūvį, susipažinti su emocinio intelekto nauda ir emocinio palaikymo strategijomis. Seminaro metu susipažįstama su neigiamų emocijų priežastimis; įgijama žinių apie emocijų įveikimo būdus; išmėginamos relaksacijos formos.

Rekomendacijos COVID-19 viruso prevencijai:

  • Išlaikyti ne mažesnį kaip 1 m. atstumą.
  • Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kt. priemones).
  • Dezinfekuoti rankas.
  • Laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę).
  • Pajutus gripui, peršalimui ar covid-19 būdingus simptomus (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas), į mokymus rekomenduojama nevykti.