Sėkmės istorijos

Eglė Jasulevičiūtė
Vaiko gerovės ir socialinės apsaugos programos absolventė
Socialinė darbuotoja

Nusprendusi pradėti studijuoti, internete atradau Kolpingo kolegiją, mano dėmesį patraukė kolegijos moto, kuris sutapo su mano gyvenimo šūkiu – ,,Jeigu norite geresnės ateities, privalote ją patys susikurti‘‘  (Kun. Adolfas Kolpingas).  Atvykusi į tiesioginį priėmimą Kolpingo kolegijoje iš karto pajutau nedidelės ir bendruomeniškos kolegijos dvasią.

Didžiausiu atradimu laikau begalinį dėstytojų palaikymą ir nepamatuojamą skatinimą siekti ir tobulėti. Iš dėstytojų visą studijų laikotarpį sulaukiau nuolatinės paramos ir pagalbos. Net ir po studijų mūsų bendradarbiavimas nenutrūko. Galiu drąsiai teigti, kad Kolpingo kolegija man, kaip žmogui, kaip socialinei darbuotojai, suteikė tvirtą pagrindą – tolerantiškesnį, empatiškesnį požiūrį į socialinį darbą ir asmenis su negalia.

Dar studijuodama II kurse su dėstytojais apsilankiau neįgaliųjų centre, kuriame netrukus pradėjau savanoriauti, o vėliau ir dirbti. Kolpingo kolegijos dėstytojų dėka atradau darbą, kurį myliu. Tik Kolpingo kolegijos dėstytojų nuolatinis padrąsinimas padėjo apsispręsti stoti į socialinio darbo magistrantūros studijas ir tęsti savo kelią toliau.

Stojantiesiems ir studentams palinkėčiau pasiimti viską, ką siūlo ir suteikia studijos Kolpingo kolegijoje. Būkite smalsūs ir drąsūs. Už tai, kuo esu dabar, už savo kaip žmogaus ir socialinės darbuotojos požiūrį esu dėkinga Kolpingo kolegijai!

EGLE JASULEVICIUTE

Agnė Aputytė
Vaiko gerovės ir socialinės apsaugos programos absolventė

Studijuojant Kolpingo kolegijoje labai patiko bendra kolegijos atmosfera, vieningumas. Palaikymą iš dėstytojų, pagalbą, skatinimą įsitraukti į įvairias veiklas – jutau visą studijų laikotarpį. Didžioji dalis dėstytojų yra praktikai, todėl buvo galima pajusti jų užsidegimą ir aistrą darbui bei specialybei ir tai mane begalo motyvavo.

Studijų metu atlikau praktiką moterų krizių centre ten ir įsidarbinau baigus studijas. Kolegija man davė tvirtą žinių pagrindą ir motyvaciją eiti pirmyn, todėl toliau tęsiu mokslus magistratūros studijose.

Būsimiems studentams palinkėčiau pasiimti visą jiems dėstytojų perduodamą informaciją ir patirtį. Dalyvauti ir stengtis įsitraukti į kolegijos bendruomenės gyvenimą, nes patirtis kurią gausite bus neįkainuojama. Tad jeigu norite kokybiškų studijų, motyvuojančių dėstytojų ir nuostabaus studijų laiko – kviečiu rinktis Kolpingo kolegiją. Sėkmės!

agne aputyte

Angerda Pranckevičiūtė
Ekoturizmo programos absolventė

Studijuodama buvau labai patenkinta studijų kokybe, nes paskaitas dėstę dėstytojai yra tikri savo srities profesionalai, turintys sukaupę didelę praktinę patirtį, kurią perduodavo paskaitų metu. Kolpingo kolegijoje buvo suteikta galimybė dalyvauti tarptautinėse studentų konferencijose, kuriuose skaičiau pranešimus auditorijai taip gilindama viešojo kalbėjimo įgūdžius.

Itin naudinga laikau galimybę atlikti praktiką įmonėse net kelis kartus. Antrame kurse praktiką atlikau viešbutyje „Apple Economy Hotel“ kuriame gilinau komunikacijos bei užsienio kalbos įgūdžius, praplėčiau pažinčių ratą. Baigiamosios praktikos metu savo teorinius įgūdžius gilinau savo praktikos vietoje – Kauno oro uoste, kuriame įsidarbinau ir sėkmingai dirbu iki šiol.

Angerda Pranckevičiūtė

Giedrius Jonys
Socialinio darbo vadybos programos absolventas
Vyr. socialinis darbuotojas

Studijos Kolpingo kolegijoje – tai viena iš geriausių patirčių mano gyvenime: įgaunant naujų žinių, įgūdžių ir vertybių formavimo, suteikiančių tvirtumo ne tik profesiniame kelyje, bet ir asmeniniame gyvenime. Kolpingo kolegijai esu dėkingas už tai, kad ji man padėjo atrasti ir geriau pažinti save, sudėti tvirtus gyvenimo pamatus bei pastūmėjo tinkama profesine linkme.

Studijuodamas Kolpingo kolegijoje labiausiai vertinau kolegijos bendruomeniškumą, teigiamą požiūrį į studentą ir jo asmenybę. Studijų laikotarpiu iš kolegijos dėstytojų jautėsi nuolatinė pagalba, pagarba ir noras išugdyti socialiai atsakingus žmones bei gerus savo srities specialistus, kas iš tiesų labai įtakoja jaunų žmonių asmenybės ir vertybių formavimuisi. Kolegijoje taip pat didelis dėmesys yra skiriamas praktinei veiklai o tai, mano manymu, yra labai svarbu, kadangi studentas studijų metu įgytas žinias ir įgūdžius gali geriau pritaikyti bei toliau juos tobulinti savo pasirinktoje profesinėje praktinėje veikloje. Džiugino ir tai, kad kolegijos dėstytojai buvo ne tik teoretikai, bet ir praktikai, puikūs savo srities specialistai, kurie kartu su studentais dalijosi savo gyvais pavyzdžiais, patirtimi ir įžvalgomis. Manau, visi šie aspektai labai praturtino visą studijų procesą.

Dar studijuodamas trečiame kurse baigiamosios praktikos metu įsidarbinau savo praktikos vietoje – Kauno vaikų globos namuose „Atžalynas“, ten dirbau socialinio darbuotojo pareigose. Kauno vaikų globos namai „Atžalynas“ nuo 2017 m. buvo reorganizuoti ir prijungti prie Kauno savivaldybės vaikų globos namų, nuo tada šioje įstaigoje einu vyr. socialinio darbuotojo pareigas.

Noriu pasidžiaugti, kad po kolegijos baigimo mano ryšiai su ja nenutrūko. Džiaugiuosi, kad su kolegijos bendruomene ir toliau yra palaikomas glaudus ryšys, dalyvauju įvairiose veiklose, socialinių partnerių susitikimuose, esu įtrauktas į Kolpingo kolegijos socialinio darbo studijų programų komitetą. Džiaugiuosi kiekvienu kolegijos pasiekimu ir jos naujovėmis.

Giedrius Jonys

Laura Petrauskaitė
Ekoturizmo programos absolventė
Viešbučio administratorė

Kolpingo kolegijoje ne tik studijavau, bet ir aktyviai dalyvavau organizuojamoje veikloje. Prisijungiau prie studentų atstovybės, o vėliau tapau ir jos prezidente. Kolpingo kolegija man suteikė galimybę atlikti ne tik praktiką viešbutyje „Apple Economy hotel“, bet ir išvykti su programa „Erasmus+“ atlikti praktiką Graikijoje, viešbutyje.

Atlikusi praktiką, gavau galimybę įsidarbinti viešbučio administratore „Apple Economy hotel“. Po kolegijos baigimo toliau gilinau žinias „Mūsų odisėja“ organizuojamuose gidų ir kelionių vadovų kursuose, kuriuos pabaigus man buvo suteikta galimybė vesti ekskursijas ir jas organizuoti.

Labai džiaugiuosi Kolpingo kolegijos suteiktomis galimybėmis studijuoti bei tobulėti ir linkiu kitiems studentams siekti savo užsibrėžtų tikslų!

Laura Petrauskaitė

Evelina Gečaitė
Vaiko gerovės ir socialinės apsaugos programos absolventė
Socialinė darbuotoja

Šią specialybę atradau visiškai netikėtai, dar mokyklos bibliotekoje per laisvą pamoką žiūrinėdama širdžiai mielas studijų programas. Kuomet pamačiau šią kolegijoje siūlomą studijų programą, iš karto supratau, kad tai yra tai, ko noriu. Buvau visiškai užtikrinta, tad, baigus mokyklą, nelaukdama bendro priėmimo, ėjau į tiesioginį priėmimą kolegijoje.

Galiu įvardinti, kad tai buvo bene geriausi trys mano gyvenimo metai. Kadangi Kolpingo kolegijoje paskaitos vykdavo iki ketvirtadienio, tad penktadienį galėdavau skirti savanorystei ir savo teorines žinias pritaikyti praktikoje. Tai padėjo daug geriau ir lengviau įsisavinti teorinę medžiagą. Taip pat man patiko tai, jog gavome daug praktikos, daug praktinių pavyzdžių ir atvejų analizių. Paskaitų metu buvo orientuojamasi, jog studentai įsisavintų informaciją per patirtį.

Labiausiai kolegijoje vertinu šiltą atmosferą, kurios dėka kolegija tapo lyg namais, į kuriuos iki dabar smagu sugrįžti. Visada palaikantys dėstytojai, administracija, atsižvelgianti į kiekvieno studento problemas, poreikius, džiaugsmus. Net baigus studijas ir toliau sulaukiu pagalbos, klausimo „kaip sekasi?“ bei kvietimų tiesiog užsukti pasilabinti, nes Kolpingo šeimai rūpi jos vaikai.

Bene geriausia patirtis studijų metu –  praktika Graikijoje pagal Erasmus+ mainų programą.  Baigusi antrą kursą, praleidau savo šiltą vasarą praktikuodamasi su vaikais. Turbūt be Kolpingo bendruomenės pagalbos ir palaikymo nebūčiau to išdrįsusi. Apie praktiką užsienyje nebuvau nė pasvajojusi, ir tikrai visiems studentams rekomenduoju išnaudoti šią galimybę. Praktika kitoje valstybėje suteikė man drąsos keliauti toliau bei pažinti pasaulį.

Tik baigusi kolegiją, kelių dienų bėgyje įsidarbinau Kauno savivaldybės vaikų globos namuose socialine darbuotoja. O dar po metų gavau kvietimą dirbti ir Kauno Arkivyskupijos Caritas Nuteistųjų reintegracijos programoje, kurioje nuo pat pirmo kurso dalyvavau kaip savanorė.

Kolegija sudarė sąlygas po studijų siekti magistro laipsnio kitoje aukštojoje mokykloje, gavau valstybės finansuojamą vietą! O po magistro studijų padariau pertrauką ir išvykau pažinti tolimąjį kraštą – Australiją. Šiuo metu čia tobulinu savo anglų kalbos žinias bei planuoju tolimesnius kursus, susijusius su socialiniu darbu. Tad siunčiu saulėtus linkėjimus iš Sidnėjaus!

Evelina Gečaitė

Monika Daunoravičiūtė
Ekoturizmo programos absolventė
Turizmo vadybininkė

Kolpingo kolegijoje baigiau, vienintelę Lietuvoje, Ekoturizmo studijų programą. Baigta programa man davė pradžią karjeros link. Šiuo metu dirbu turizmo vadybininke UAB „Mūsų odisėja“. Joje įsidarbinau po puikiai atliktos praktikos šioje įmonėje.

Kolpingo kolegijoje man buvo sudaryta galimybė praplėsti pažinčių ratą, įsitraukti į organizuojamas veiklas, konferencijas, gilinti komunikacinius įgūdžius, kuriuos šiandien pritaikau savo darbo vietoje.

Monika Daunoravičiūtė

Neringa Pečiulytė-Valuckienė
Vaiko gerovės ir socialinės apsaugos programos absolventė
Socialinė darbuotoja

Kolpingo kolegija man suteikė galimybę tapti kvalifikuota socialinio darbo specialiste Vaiko gerovės ir socialinės apsaugos srityje. Būsimiems studentams rekomenduoju pasirinkti studijas būtent Kolpingo kolegijoje, nes drąsiai galiu teigti, jog dėstytojai, dirbantys čia, yra savo srities specialistai. Labai džiaugiuosi, kad  kolegijoje dirba nuostabūs žmonės, kurie prireikus ištiesia pagalbos ranką ir nuolatos motyvuoja siekti svajonių ir užsibrėžtų tikslų. Paskaitos buvo labai įdomios ir pačios studijos tikrai neprailgo. Studijuojant kolegijoje nuolat jaučiau, kad esu bendruomenės nare.

Šiuo metu dirbu atvejo vadybininke Jonavos rajono socialinių paslaugų centre. Pagal specialybę įsidarbinau tik baigusi studijas Kolpingo kolegijoje.

Kolegijos suteiktas diplomas man suteikė galimybę studijuoti magistrantūros studijose, užskaitė nemažai dalykų.

Neringa Pečiulytė-Valuckienė

Dovilė Totulytė
Socialinio darbo vadybos programos absolventė
Socialinė darbuotoja

Studijuoti socialinį darbą pasirinkau, nes nuo mažens norėjau padėti kitiems. Todėl nedvejodama pasirinkau socialinio darbo vadybos studijas. Studijų metu Kolpingo kolegijoje įgavau daug naujų žinių bei praktinių patarimų, kuriuos šiuo metu galiu taikyti profesinėje veikloje. Kolegijos dėstytojų nuoširdus bendravimas, bendradarbiavimas bei jų perduotos žinios padėjo formuoti ne tik profesines, bet ir asmenines vertybes, ugdyti suvokimą kaip tikslingai padėti sau ir kitiems.

Baigusi studijas greitai įsitvirtinau darbo rinkoje, radau darbą atitinkantį mano išsilavinimą ir poreikius. Socialinės darbuotojos darbas, kurį dirbu, man labai patinka. Dabar galiu drąsiai teigti, kad dirbu iš pašaukimo.
Būsimiems studentams palinkėčiau nedvejoti savo pasirinkimu ir rinktis Socialinio darbo vadybos studijas.
dovile totulyte