Tarptautinė praktika

Kolpingo kolegijoje studijuojantys studentai turi galimybes gilinti žinias ir ugdyti praktinius gebėjimus ne tik paskaitų metu ar savarankiškai, tačiau ir atlikdami praktiką tiek pačioje Kolegijoje, tiek įvairiose kitose organizacijose, socialinių partnerių įmonėse.

Kiekvienais metais keliems studentams suteikiame galimybę atlikti baigiamąją praktiką Tarptautinės Kolpingo draugijos ir jos partnerių institucijose.

Kolpingo draugijos pasaulyje2

Kolpingo kolegija priklausydama tarptautinei Kolpingo bendruomenei, vienijančiai 61 šalį ir daugiau nei 600 tūkstančių narių, savo studentams gali pasiūlyti atlikti praktiką beveik visose šalyse, kur veikia nacionalinė Kolpingo draugija.

Kadangi kolegijoje skiriamas didelis dėmesys praktikai, prisiminsime ir Adolfo Kolpingo žodžius „Dirbant kūniškos ir dvasinės jėgos turi stiprėti, o nenusidėvėti. Ilsintis ir atsipalaiduojant kūnas ir dvasia turi ne prarasti, o kaupti ir atnaujinti jėgas“.

Džiaugiamės, kad visi studentai grįžę iš savo praktikos vietų užsienyje atsiveža, ne tik darbinę patirtį, praplečia akiratį, bet ir auga kaip asmenybės.


Shaun Smit, praktikos vadovas iš Pietų Afrikos Respublikos, Kolpingo svečių namų ir konferencijų centro Keiptaune

„Deimantė atvyko į „Guest House“, kai mes buvome labai užimti, vasaris ir kovas buvo patys užimčiausi du mėnesius nuo Guest House įkūrimo… Aš esu garantuotas, kad ir ką ji nuspręs daryti ateityje, jai tai puikiai pasiseks. Labai ačiū visiems, kieno dėka Deimantės praktika tapo realybe. Ji yra tikrai perlas, ir aš ją įdarbinčiau nedelsiant, jei ji kada nors nuspręstų persikelti į Pietų Afriką”.

Gerda Gorelčenkaitė, praktika Augsburge (Vokietija), pabėgėlių prieglaudoje – viešbutyje „Grandhotel Cosmopolis“

„Ši praktika man davė labai daug ir kaip būsimai socialinei darbuotojai, ir kaip žmogui. Labai džiaugiuosi, kad tapau tikra ir gerbiama „Grandhotel Cosmopolis“ komandos nare. Sutikau ir susidraugavau su daugybe nuostabių, laisvų ir kūrybiškų žmonių, kurie tapo man labai brangūs. Įgavau daug naujos patirties, išmokau prisitaikyti prie įvairių žmonių, aplinkybių, kartais labai netikėtų situacijų. Jaučiuosi labai laiminga, kad man buvo suteikta galimybė atlikti praktiką šioje nuostabioje vietoje. Nors tai buvo tik du mėnesiai, jie man davė labai daug. Žinau, kad dar ne kartą ten sugrįšiu“, – gerų žodžių ir teigiamų emocijų neslepia Gerda.

Akvilė Grinkevičiūtė, praktika Augsburge (Vokietija), turizmo agentūroje

„Praktika suteikė progą iš arčiau susipažinti su studijuojama specialybe, padėjo įgauti praktinių žinių apie regioninės turizmo agentūros darbo specifiką, manau, kad jei vėl pasikartotų tokia proga, – be jokių dvejonių ja pasinaudočiau“.

EnglishGerman