Tarptautiniai projektai

Projekto numeris: 2021-1-LT01-KA220-VET-000029739
Trukmė: 2022-01-01–2023-12-23
Projektą koordinuojanti institucija: VšĮ „Darnaus vystymo projektai“ (LT)
Partneriai: VšĮ „Kolpingo kolegija“ (LT), „Associazione Ruotando“ (IT), Daugpilio Dizaino un makslas vidusskola „Saules skola“ (LV)

Trumpas projekto aprašymas:

Projektas skirtas plėtoti ilgalaikę strateginę partnerystę, sukurti unikalią ir novatorišką mokymosi ir tinklų kūrimo platformą, šviesti visuomenę, skatinti perdirbimą ir remti smulkųjį tvarų verslą.

Pagrindiniai projekto rezultatai:

1. Virtuali platforma Gift(ed). Virtuali mokymosi ir bendradarbiavimo tinklų kūrimo platforma, kurioje bus sukurtas tvarumą propaguojančių amatininkų, menininkų ir remonto paslaugų teikėjų tinklas. Šio tinklo dalyviai galės pristatyti plačiajai visuomenei savo produkciją, papasakoti apie jos kokybę, tvarų perdirbimą, sąmoningą vartojimą.
  2. Virtuali mokymosi programa „Tvarūs amatai ir dizainas“ – ši programa leis besimokantiesiems atrasti, suprasti ir įgyvendinti tvarius bei novatoriškus sprendimus, susipažinti su žiedinės ekonomikos principais, projektų valdymo ir verslumo subtilybėmis. Ji bus prieinama platformoje „Gift(ed)“ ir tikimasi, kad prisidės prie naujų įgūdžių ugdymo ir tvarumo bei žaliojo mąstymo skatinimo.

Projekto numeris:  2021-1-LT01-KA121-ADU-000008552
Trukmė: 2021-08-19–
Projektą koordinuojanti institucija: VšĮ Kolpingo kolegija

Projekto tikslai:

• Androgogų, dirbančių su vyresnio amžiaus asmenimis kompetencijų tobulinimas suaugusiųjų mokymo(-si) kokybei gerinti.
  • Neakademinio personalo, administruojančio suaugusiųjų mokymosi procesą ir teikiančio paslaugas vyresnio amžiaus besimokantiems, kompetencijų didinimas ir plėtojimas.
  • Vyresnio amžiaus asmenų žinių ir gebėjimų, reikalingų išlikti konkurencingais darbo rinkoje, žinių ir gebėjimų didinimas.