Kolpingo kolegijos erdvės

Kolpingo kolegija yra įsikūrusi seniausioje Kauno miesto dalyje – Senamiestyje. Miesto širdimi laikomas senamiestis yra ne tik kauniečių, bet ir Lietuvos bei užsienio turistų traukos centras. Kauno senamiestyje yra daug gotikos, renesanso ir baroko stiliaus pastatų, gausu istorijos, architektūros ir kultūros paminklų.

Kolpingo kolegijos erdvės jungiančios šiuolaikišką modernumą ir senovinę Senamiesčio dvasią, naudojamos ne tik edukaciniais tikslais, bet ir įvairių bendruomeninių, socialinių iniciatyvų, konferencijų ir kitų renginių metu.

Kolegijoje turima materialinė bazė leidžia organizuoti koncertus, konferencijas, forumus, seminarus, mokymus, diplomų įteikimo šventes ir kitus renginius. Visos patalpos – išsidėsčiusios viename pastate (Jakšto g. 6) ir yra pritaikytos žmonėms su specialiais poreikiais. Strategiškai patogi vieta garantuoja patogų susisiekimą Kauno miesto viešuoju bei tarpmiestiniu transportu.

kolpingo kolegija
kolpingo kolegija
kolpingo kolegija

Konferencijų salė, Bavarija

Didžioji Kolpingo kolegijos konferencijų salė, kuri talpina apie 150 žmonių, skirta rengti konferencijas, forumus, diskusijas ir kitas iniciatyvas.

Modernioje ir jaukioje salėje įrengta visa reikalinga vaizdo ir garso technika: multimedija, mikrofonai, garsiakalbiai, belaidis interneto ryšys bei tiesioginio vertimo kabina skirta sinchroniniam vertimui renginio metu.

Jūsų patogumui užtikrinti salėje veikia kondicionavimo sistema.

Konferenciju sale

Auditorijos

Kolegijos patalpose taip pat yra keletas įvairaus dydžio auditorijų, talpinančių nuo 10 iki 60 žmonių.

Auditorijose įrengta naujausia multimedijos  ir kompiuterine technika, todėl patalpos puikiai tinka įvairioms edukacinėms veikloms vykdyti.

Patalpose įrengti dideli langai suteikia erdvei natūralios šviesos, o lubiniai šviestuvai užtikrina gerą patalpos apšvietimą visą dieną. Auditorijose sumontuoti rašomieji stalai leidžia jaustis patogiai rašant ar konspektuojant užsiėmimų metu.

Oranžinė salė

Mažoji Kolpingo kolegijos konferencijų salė, kuri talpina apie 30 žmonių, skirta rengti konferencijas, susitikimas, diskusijas ir kitus renginius, kuriuose numatomas mažesnis dalyvių skaičius.

Šiuolaikiško dizaino patalpose galima naudotis multimedijos sistema, belaidžiu interneto ryšiu, mikrofonais ir kita Jums reikalinga technika.

Oranzine sale

Kompiuterių klasė

Auditorija, kurioje įrengta kompiuterių klasė talpina 18 žmones vienu metu.

Nauja kompiuterinė technika ir multimedijos sistema puikiai tinka organizuoti įvairius mokymus, seminarus, praktinius užsiėmimus ir kitas veiklas, kurioms reikalingos informacinės technologijos.

Daugiau informacijos tel. 8 37 20 36 10 arba el.paštu: [email protected] ; [email protected]